Karate klub Prevalje
Karate klub Prevalje
Karate klub Prevalje

Karate klub Prevalje

Karate klub Traditional karate do Prevalje

  • 1. pokturnir2019
  • DP 2020
  • DP 2020
  • DP CELJE 2015
  • DP VODICE 2014
  • FEBRUAR 2014 - INOKOSHI YUSUKE
  • GASSHUKU 2014 - TANAKA MASAHIKO, SAWADA KAZUHIRO, IZUMIYA SEIZO
  • GASSHUKU MAJ 2015 - IZUMIYA SEIZO, SAWADA KAZUHIRO, NEMOTO KEISUKE
  • GASSHUKU MAJ 2016 - SAWADA KAZUHIRO, NEMOTO KEISUKE, SHIINA MAI
  • GASSHUKU MAJ 2017 - TANAKA MASAHIKO, HANZAKI YASUO, NEMOTO KEISUKE
  • Tanaka - Tsuki
  • Trening januar 2019
  • Gasshuku 2019 Hanzaki Yasuo, Nemoto Keisuke, Inokoshi Yusuke
  • 2. Pokalni turnir 2019
  • Medalje DP 2017
  • DP CELJE 2017
  • Gasshuku 2017 Tanaka Masahiko, Hanzaki Yasuo, Nemoto Keisuke
  • JANUAR 2016 KURIHARA KAZUAKI
  • JANUAR 2017 KURIHARA KAZUAKI
  • Japan 2017
  • MEŽICA 2014
  • POLJANE 2014
  • Karate klub Prevalje
  • 1. Pokalni Turnir Mežica 2022
  • DP Celje 2022
  • Gasshuku Celje 2022
  • 1. pokturnir2019
  • DP 2020
  • DP 2020
  • DP CELJE 2015
  • DP VODICE 2014
  • FEBRUAR 2014 - INOKOSHI YUSUKE
  • GASSHUKU 2014 - TANAKA MASAHIKO, SAWADA KAZUHIRO, IZUMIYA SEIZO
  • GASSHUKU MAJ 2015 - IZUMIYA SEIZO, SAWADA KAZUHIRO, NEMOTO KEISUKE
  • GASSHUKU MAJ 2016 - SAWADA KAZUHIRO, NEMOTO KEISUKE, SHIINA MAI
  • GASSHUKU MAJ 2017 - TANAKA MASAHIKO, HANZAKI YASUO, NEMOTO KEISUKE
  • Tanaka - Tsuki
  • Trening januar 2019
  • Gasshuku 2019 Hanzaki Yasuo, Nemoto Keisuke, Inokoshi Yusuke
  • 2. Pokalni turnir 2019
  • Medalje DP 2017
  • DP CELJE 2017
  • Gasshuku 2017 Tanaka Masahiko, Hanzaki Yasuo, Nemoto Keisuke
  • JANUAR 2016 KURIHARA KAZUAKI
  • JANUAR 2017 KURIHARA KAZUAKI
  • Japan 2017
  • MEŽICA 2014
  • POLJANE 2014
  • Karate klub Prevalje
  • 1. Pokalni Turnir Mežica 2022
  • DP Celje 2022
  • Gasshuku Celje 2022
  • 1. pokturnir2019
  • DP 2020
  • DP 2020
  • DP CELJE 2015
  • DP VODICE 2014
  • FEBRUAR 2014 - INOKOSHI YUSUKE
  • GASSHUKU 2014 - TANAKA MASAHIKO, SAWADA KAZUHIRO, IZUMIYA SEIZO
  • GASSHUKU MAJ 2015 - IZUMIYA SEIZO, SAWADA KAZUHIRO, NEMOTO KEISUKE
  • GASSHUKU MAJ 2016 - SAWADA KAZUHIRO, NEMOTO KEISUKE, SHIINA MAI
  • GASSHUKU MAJ 2017 - TANAKA MASAHIKO, HANZAKI YASUO, NEMOTO KEISUKE
  • Tanaka - Tsuki
  • Trening januar 2019
  • Gasshuku 2019 Hanzaki Yasuo, Nemoto Keisuke, Inokoshi Yusuke
  • 2. Pokalni turnir 2019
  • Medalje DP 2017
  • DP CELJE 2017
  • Gasshuku 2017 Tanaka Masahiko, Hanzaki Yasuo, Nemoto Keisuke
  • JANUAR 2016 KURIHARA KAZUAKI
  • JANUAR 2017 KURIHARA KAZUAKI
  • Japan 2017
  • MEŽICA 2014
  • POLJANE 2014
  • Karate klub Prevalje
  • 1. Pokalni Turnir Mežica 2022
  • DP Celje 2022
  • Gasshuku Celje 2022

Dobrodošli
v našem klubu

Vadba poteka v mali telovadnici (doju) Franja Goloba na Prevaljah. Klub goji tradicionalni karate in je član JKA (Japan karate association) zveze Slovenije. Člani se redno izobražujejo in vadijo pri največjih mojstrih sveta. Vabljeni vsi - otroci, mladina, odrasli k vpisu v karate klub Prevalje.

URNIK
vadbe
Torek
18:30 - 19:30
vse stopnje
19:30 - 20:00
zeleni in >
Petek
18:30 - 19:30
vse stopnje
19:30 - 20:30
zeleni in >
Sobota
10:00 - 11:00
vse stopnje
11:00 - 12:00
zeleni in >

Zadnje novice

Zadnji trening sezone 2021/22 bo v torek 21. 06. 2022


Mravljak Ivan
10. junij 2022


Mesečna članarina: 10€ - družinski popust: 50% popust


Karate klub Prevalje na BlogSpot-u
05.06.2022 18:36
DRŽAVNO PRVENSTVO JKA KARATEJA 2022
V nedeljo 05. 06. je v Celju potekalo državno prvenstvo JKA karateja.


Iz karate klub Prevalje in Mežica so bili doseženi naslednji rezultati:
KATA:
Ml. kadeti A
Aljaž Reiter - 1. mesto
Aljaž Aberšek - 2. mesto
Ml. kadetinje A
Špela Libnik - 3. mesto
St.dečki A
Anže Libnik - 2. mesto
St. dečki B
Marko Vožič - 2. mesto
Jaka Forstner - 3. mesto
St. dečki C
Nace Hribernik - 2. mesto
St. deklice C
Tisa Mulalič - 2. mesto
Julija Žvikart - 3. mesto
Ml. dečki B
Jakob Reiter - 1. mesto
Ml. dečki C
Vid Kotnik - 2. mesto
Ml. deklice C
Sarah Sveček - 2. mesto
Malčki C
Jan Plaznik - 3. mesto
KATA EKIPNO:
Skupina 1 (najmlajši - malčki - ml.dečki )
Igor Vukovič, Sabai Belej, Vid Kotnik - 1. mesto
Jan Plaznik, Matevž Mencinger, Jonas Pustoslemšek - 2. mesto
Kristina Kobolt, Melissa Plaznik, Sarah Sveček - 2. mesto
JIYU KUMITE
Ml. kadeti
Aljaž Reiter - 2. mesto
Ml. kadetinje
Vanessa Plaznik - 1. mesto
St. dečki
Anže Libnik - 2. mesto
Jakob Reiter - 3. mesto
St. deklice
Anamarija Kobolt - 2. mesto
KIHON IPPON KUMITE
Ml. dečki
Jakob Reiter - 1. mesto
Ml. deklice
Sarah Sveček - 3. mesto